WELDON
Polski

kontenery biurowe

Kontenery biurowe

kontenery biurowe

Kontenery biurowe produkowane są jako zunifikowane, samodzielne i samowystarczalne budynki modułowe. W zależności od przeznaczenia mówimy o nich kontenery budowlane lub kontenery socjalne. Bez względu jednak na przeznaczenie są zawsze zaopatrzone w instalacje: elektryczną i grzewczą – po ustawieniu w miejscu przeznaczenia są gotowe do użytkowania jako biuro lub zaplecze socjalne. Zgodnie z nazwą mogą służyć jako biuro do wszelkiej działalności gospodarczej.  Można  przy ich pomocy urządzić dowolne biuro, stacjonarne lub tymczasowe, w miejscu stałym lub w terenie.  Po zakończeniu Inwestycji  lub spełnieniu swojego zadania kontener może zostać przewieziony w inne miejsce. Kontenery mają trwałą i wytrzymałą konstrukcję dzięki czemu można je transportować wiele razy i używać przez długi okres czasu w różnych miejscach.

Kontenery biurowe występują w kilku odmianach i wersjach wyposażenia – oprócz standardowych rozmiarów (które zresztą również można zmieniać) mogą posiadać różnego rodzaju ściany, różne ilości i rozmieszczenie okien i drzwi, a nawet dodatkowe wewnętrzne ściany działowe i drzwi wewnętrzne. Poniżej znajdują się odnośniki do szczegółowych opisów i danych tecznicznych kontenerów biurowych:

1. Kontener biurowy MS-SB1 - podstawowy kontener biurowy
2. Kontener biurowy MS-SB2 - kontener biurowy z zdodatkową ścianką działową
3. Kontener biurowy MS-SB3 - kontener biurowy z węzłem sanitarnym

 

Zobacz więcej o kontenerach lub zadaj pytanie o kontenery biurowe

Więcej szczegółowych informacji technicznych o kontenerach biurowych produkowanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy kontenerów znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem:


kontenery.weldon.pl


możesz także przy pomocy formularza zadać nam pytanie o nasze kontenery

 

 

Kontenery biurowe - zdjęcia

kontenery biurowe
Typowe kontenery biurowe
kontenery biurowe
Kontenery biurowe mogą...
Kontenery biurowe mogą...
kontenery biurowe
Wnętrze kontenerów...
kontenery biurowe
Wnętrze kontenerów...
kontenery biurowe
Wnętrze kontenerów...

   

 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15

realizacja: Ideo