WELDON
Polski

Konstrukcje stalowe

konstrukcje stalowe

 

Firma Weldon specjalizuje się w produkcji kontenerów, których głównym elementem konstrukcyjnym jest spawana rama stalowa wykonana z zimno-giętych profili stalowych. Będąc jednym z największych w kraju producentów kontenerów posiadamy nowoczesny park maszynowy do produkcji konstrukcji stalowych oraz liczną, wykwalifikowaną i doświadczoną załogę. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne nr 224/1074/IV/2012 dzięki któremu możemy prowadzić produkcję i prace spawalnicze przy wykonaniu, montażu i remontach konstrukcji stalowych klasy 1, 2 i 3 według normy PN-M-69008 oraz stalowych konstrukcji budowlanych z uwzględnieniem wymagań normy PN-B-06200.

 

Oferujemy wykonanie spawanych konstrukcji stalowych wg zamówienia klienta,, dostarczenie ich na miejsce budowy oraz montaż konstrukcji stalowych – posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia (transport, dźwigi, podnośniki) do kompleksowej obsługi nawet bardzo dużych Inwestycji. Z kolei wraz ze współpracującymi firmami oferujemy również kompleksową ofertę polegającą na budowie od podstaw hal na bazie konstrukcji stalowych we wskazanym przez Inwestora miejscu.

 

Oprócz wykonania konstrukcji stalowych nasi doświadczeni i posiadający odpowiednie uprawnienia pracownicy mogą wykonać badania nieniszczące spoin i spawów konstrukcji stalowych i innych spawanych połączeń.

 

Produkcja konstrukcji stalowych prowadzona jest w nowoczesnym, nowo otwartym zakładzie produkcyjnym Firmy Weldon w miejscowości Brzezówka.

Więcej informacji o konstrukcjach stalowych

Więcej informacji o konstrukcjach stalowych produkowanych i wykonywanych przez Weldon Sp. z o.o. znajdą Państwo na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie:


www.weldon.pl/konstrukcje-stalowe/

Badania nieniszczące

W pracach nad konstrukcjami stalowymi, konstrukcjami ocynkowanymi, kontenerami, słupami energetycznymi, budynkami modułowymi, wieżami nadawczo-przekaźnikowymi oraz ekranami akustycznymi biorą udział nasi najlepsi specjaliści, w tym Międzynarodowy Inżynier Spawalnik (IWE), zespół konstruktorów i technologów, wykwalifikowani spawacze z uprawnieniami, a także specjaliści z zakresu przeprowadzania badań nieniszczących metodami VT2, UT2, UTT i MT2.

 

Prowadzone  w naszych zakładach badania nieniszcząceNDT (z ang. Non-DestructiveTesting), stosowane są w celu weryfikacji stanu powstających konstrukcji stalowych. Na podstawie otrzymanych wyników oceniana jest jakość ich wykonania, poziom bezpieczeństwa dla użytkownika oraz szacunkowa trwałość i podatność na uszkodzenia wynikające z eksploatacji.

 

Badania nieniszczące pozwalają ustalić szczegółowe parametry i dokonać opisu fizycznego badanej konstrukcji na każdym etapie produkcji, zaś metody ich przeprowadzania w żaden sposób nie wpływają na jej wytrzymałość i dalszą eksploatację.

Przykładowe zdjęcia konstrukcji stalowych

  

konstrukcje stalowe
Konstrukcja stalowa...
konstrukcje stalowe
Jeden z wielogałęziowych...
konstrukcje stalowe
Wykonanie konstrukcji...
konstrukcje stalowe
Zwyżki zapewniają...
konstrukcje stalowe
Montaż konstrukcji...
konstrukcje stalowe
Montaż konstrukcji...
konstrukcje stalowe
Wykonana konstrukcja...
konstrukcje stalowe
Montaż konstrukcji...
konstrukcje stalowe
Konstrukcja stalowa hali...
konstrukcje stalowe
Konstrukcja stalowa hali...
konstrukcje stalowe
Konstrukcja stalowa hali...
konstrukcja garażu
Konstrukcja garażu.
konstrukcja garażu
Konstrukcja garażu.
konstrukcja garażu
Konstrukcja garażu.

Hale stalowe modułowe

konstrukcje stalowe modułowe

Posiadając duże doświadczenie w produkcji powtarzalnych segmentów modułowych (kontenerów i budynków modułowych) oferujemy Państwu nowość na rynku konstrukcji stalowych - konstrukcje stalowe modułowe przeznaczone do wznoszenia dużych obiektów: magazynowych, produkcyjnych, rolniczych, garażowych, usługowych lub do indywidualnego zastosowania.

 

Zaproponowane modułowe konstrukcje hal pozwalają na kształtowanie obiektu dowolnej długości będącej wielokrotnością 6 metrów. Szerokość budynku może wynosić od 12 do 24 metrów. Wysokość ściany bocznej to standardowo 4,5 m, a spadek dachu 13°. Zaletą systemu, poza możliwością dowolnego kształtowania długości, jest prostota montażu wynikająca z powtarzalności wykorzystanych elementów oraz ich niewielkiej ilości. Konstrukcja stalowa obiektu oparta jest na profilach gorącowalcowanych (stanowiących główny układ nośny) oraz profilach zimnogiętych (stanowiących konstrukcję pod obudowę hali). Poszyciem obiektu może być blacha trapezowa lub płyta warstwowa.

 

Więcej na podstronach konstrukcje stalowe modułowe.
 


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15