WELDON
Polski

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe AmTech na bazie lekkiego szkieletu stalowego

domy szkieletowe amtechDomy szkieletowe to ciekawa alternatywa dla tzw. tradycyjnego budownictwa. W technologii lekkiego szkieletu stalowego mogą w niezwykle krótkim czasie powstawać funkcjonalne i energooszczędne domy jednorodzinne jak i również budynki użyteczności publicznej. Mogą być to: biura firm, obiekty gastronomiczne i handlowe, hotele, urzędy, przedszkola lub szkoły. Technologia lekkiego szkieletu stalowego ze względu na niską wagę całej konstrukcji doskonale nadaje się również do wykonania nadbudowy na istniejącym obiekcie. Nadbudowa to bardzo dobry sposób na powiększenie dostępnej powierzchni w budynku, a wykonana przy pomocy technologii szkieletowej może przebiec szybko i bez większych zakłóceń dla funkcjonujących poniżej kondygnacji.

 

domy szkieletowe

 

Budowane w technologii szkieletowej domy i budynki użyteczności publicznej w porównaniu do technologii tradycyjnych powstają w niezwykle krótkim czasie i przy mniejszym zużyciu materiałów. Dodatkowo praca wykonawców zatrudnionych przy jego budowie i wykończeniu jest mocno zoptymalizowana, a dzięki braku procesów mokrych może być prowadzona nawet przy ujemnych temperaturach.

 

Należący do firmy Weldon AmTech z Głogowa Małopolskiego jest producentem domów szkieletowych wg autorskiego katalogu projektów domów. Firma produkuje gotowe elementy domów szkieletowych wg posiadającej Aprobatę ITB technologii SUNDAY systemTM, zapewnia ich montaż na miejscu budowy, jak również zajmuje się działalnością deweloperską, posiadając w swojej ofercie kompletne gotowe do zamieszkania domy.

Szczegóły konstrukcyjne, projekty domów i realizacje

Więcej szczegółów dotyczących technologii domów szkieletowych stalowych, projektów domów szkieletowych znajdziecie Państwo na stronie www Firmy AmTech Głogów Małopolski:


www.AmTech.com.pl

Przykładowe zdjęcia stalowych domów szkieletowych

 


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15