WELDON
Polski

Kontenery

Kontenery produkowane przez Weldon Sp. z o.o. wykorzystywane są najczęściej przez przedsiębiorstwa stanowiąc dla nich zaplecza socjalno-biurowo-magazynowe. Kontener biurowy dla kadry kierowniczej to biuro budowy, kontener socjalny dla pracowników budowlanych to podręczne zaplecze: szatnia, podręczny magazyn lub nawet kontenery mieszkalne w których znajdują nocleg podczas pracy daleko od domu. Na budowach zawsze znaleźć można również kontenery morskie pełniące rolę kontenerów magazynowych w ktrótych przechowywane są materiały budowlane czy cenne narzędzia wykorzystywane na budowie.

 

Kontenery modułowe

 

Kontenery i ich produkcja stanowi główną działalność firmy Weldon Sp. z o.o. Oprócz tego specjalizujemy się także w projektowaniu i zestawianiu budynków modułowych z kontenerów lub nawet wykonaniu niestandardowych budynków modułowych słuzących jako budynki stałe, stacjonarne. Nasze wyspecjalizowane i doświadczone ekipy montażowe w dowolnym miejscu są w stanie w bardzo krótkim czasie ustawić i oddać do użytkowania funkcjonalne biuro z kontenerów, pawilon handlowy lub pomieszczenia socjalno-biurowe lub magazynowe składające się z większej ilości kontenerów. Uzupełnieniem kontenerów socjalno-burowych są kontenery sanitarne występujące w kilku wersjach, takze dostosowywane do indywidualnych wymagań klientów. W ofercie posiadamy także porternie i stróżówki (także z samowystarczalnym węzłem sanitarnym) oraz typowe szatnie - dla pracowników lub sportowe np. zapecza boisk Orlik 2012.

 

Nasze doświadczone i wyspecjalizowane ekipy montażowe świadczą również usługi serwisu i konserwacji takich budynków. W razie zaistnienia potrzeby mogą również przenieść cały budynek w nowe miejsce. Budownictwo kontenerowe jest niezwykle uniwersalnie i wręcz bezkonkurencyjne jeśli chodzi o czas rozpoczęcia użytkowania wzniesionych budynków lub dostępności tych pomieszczeń dla pracowników czy klientów. 

Sprzedaż i montaż kontnenerów prowadzimy m.in. w najwiekszych miastach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Lublin, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Katowice, Toruń, Kielce, Łódź, Białystok Szczecin.

 

Więcej o kontenerach

Więcej informacji o produkowanych i wynajmowanych kontenerach przez Weldon Sp. z o.o. oraz szczegóły techniczne budowy kontenerów znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie traktującej o kontenerach i budynkach modułowych dostępnej pod adresem:

 www.kontenery.weldon.pl

 

 

 

możesz także przy pomocy tego formularza od razu złożyć nam zapytanie o nasze produkty kontenerowe...

Budynki modułowe

Budynki modułowe są konstrukcjami składającymi się z gotowych już, wykonanych wcześniej prefabrykatów, które można łączyć ze sobą lub też wykorzystywać jako osobne obiekty.

 

Modułowość budynku pozwala jego wykonawcom w sposób niezwykle szybki łączyć ze sobą poszczególne elementy w "zestawy" składające się z kilku do nawet kilkudziesięciu kontenerów. Elementy te mogą być łączone zarówno w poziomie, jak i w pionie, co pozwala tworzyć jedno lub dwupoziomowe obiekty. Specjalne wzmocnienie konstrukcji modułów umożliwia tworzenie obiektów trzypoziomowych.

 

Najczęstszym przykładem zastosowania budynków modułowych są wszelkiego typu place budowy, na których wykorzystywane są przede wszystkim jako pomieszczenia dla pracujących tam osób. Tworzą one kompleksowe rozwiązania biur, szatni, umywanli i podręcznych magazynów.  Tego typu budynki tymczasowe po zakończeniu inwestycji zostają zdemontowane i przewiezione w miejsce kolejnego użytkowania. W ostatnich latach budynki modułowe często stosowane są również na obszarach dotkniętych klęskami żywiołowymi (głównie powodziami), na których zachodzi pilna potrzeba stworzenia lokali zastępczych dla osób pozbawionych dachu nad głową.

 

Budynki modułowe konstruowane z kontenerów dają możliwość niemalże dowolnej aranżacji wnętrza za pomocą ścianek działowych, szerokiej gamy materiałów wykończeniowych i starannie dobranego wyposażenia.  Ponieważ zaś sama budowa nawet niezwykle skomplikowanego obiektu tego typu – od  momentu stworzenia projektu, do osiągnięcia stanu umożliwiającego swobodne użytkowanie – trwa zaledwie kilka tygodni, rozwiązanie to jest chętnie stosowane do tworzenia np. szkół z kontenerów, przedszkoli modułowych, siedzib firm, mobilnych biur, sezonowych restauracji i kawiarni, pawilonów handlowych, umywalni i toalet na kempingach i polach namiotowych, budynków ochrony i podręcznych pomieszczeń biurowo- magazynowych oraz zabezpieczeń  urządzeń technicznych jak serwerownie czy kotłownie z kontenerów.

Projektujemy, sprzedajemy i montujemy budynki modułowe z kontenerów w miastach: Warszawa, Kraków, Rzeszów, Katowice, Lublin, Poznań, Wrocałw, Gdańsk, Białystok, Toruń, Bydgoszcz, Nowy Sącz,.

Przykładowe zdjęcia kontenerów

  

kontenery biurowe
Kontenery biurowe - mogą...
kontenery sanitarne
Wnętrze kontenera...
kontenery morskie
Kontener morski często...


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15