WELDON
Polski

Kontenery biurowe

kontenery biurowe

 

Kontenery biurowe produkowane są jako zunifikowane, samodzielne i samowystarczalne budynki modułowe. W zależności od przeznaczenia mówimy o nich kontenery budowlane lub kontenery socjalne. Bez względu jednak na przeznaczenie są zawsze zaopatrzone w instalacje: elektryczną i grzewczą – po ustawieniu w miejscu przeznaczenia są gotowe do użytkowania jako biuro lub zaplecze socjalne. Zgodnie z nazwą mogą służyć jako biuro do wszelkiej działalności gospodarczej.  Można  przy ich pomocy urządzić dowolne biuro, stacjonarne lub tymczasowe, w miejscu stałym lub w terenie.  Po zakończeniu Inwestycji  lub spełnieniu swojego zadania kontener może zostać przewieziony w inne miejsce. Kontenery mają trwałą i wytrzymałą konstrukcję dzięki czemu można je transportować wiele razy i używać przez długi okres czasu w różnych miejscach.

 

Kontenery biurowe występują w kilku odmianach i wersjach wyposażenia – oprócz standardowych rozmiarów (które zresztą również można zmieniać) mogą posiadać różnego rodzaju ściany, różne ilości i rozmieszczenie okien i drzwi, a nawet dodatkowe wewnętrzne ściany działowe i drzwi wewnętrzne. Poniżej znajdują się odnośniki do szczegółowych opisów i danych tecznicznych kontenerów biurowych:

 

  1. Kontener biurowy MS-SB1 - podstawowy kontener biurowy
  2. Kontener biurowy MS-SB2 - kontener biurowy z zdodatkową ścianką działową
  3. Kontener biurowy MS-SB3 - kontener biurowy z węzłem sanitarnym
  4. Wynajem kontenerów i budynków modułowych

Kontenery biurowe sprzedajemy i oddajemy do użytkowania w miastach Kraków, Warszawa, Gdańsk, Lublin, Rzeszów, Katowiece, Wrocałw, Poznań, Szczecin, Katowiece.

Więcej informacji o kontenerach biurowych

Więcej szczegółowych informacji technicznych o kontenerach biurowych produkowanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy kontenerów znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem:


kontenery.weldon.pl


możesz także przy pomocy formularza zadać nam pytanie o nasze kontenery

 

 

Przykładowe zdjęcia kontenerów biurowych

kontenery biurowe
Typowe kontenery biurowe
kontenery biurowe
Kontenery biurowe mogą...
Kontenery biurowe mogą...
kontenery biurowe
Wnętrze kontenerów...
kontenery biurowe
Wnętrze kontenerów...
kontenery biurowe
Wnętrze kontenerów...
 


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15