WELDON
Polski

Kontenery budowlane

kontenery budowlane

 

Kontenery budowlane – najczęściej występują jako pojedyncze samodzielne moduły ustawione w pobliżu realizowanej inwestycji budowlanej. Służą w różny sposób pracownikom budowlanym - dla kadry kierowniczej dla której są funkcjonalnym i łatwo dostępnym biurem budowy lub jako zaplecze socjalne dla pracowników budowlanych: jako szatnia, magazyn podręczny, schronienie w razie niepogody lub kontenery mieszkalne dla pracowników w przypadku gdy prowadzą prace budowlane z dala od domu i nie mają innego lokum w pobliżu Inwestycji. Kontenery budowlane bardzo często nie są własnością danej firmy realizującej Inwestycję lecz na jej okres są wynajmowane. Wynajem kontenerów jest powszechnie stosowany przez firmy budowlane – jest to bardzo wygodne i korzystne ekonomicznie rozwiązanie.

 

Sprzedaż kontenerów budowlanych odbywa się w naszym zakaładzie produkcyjnym. Kontenery budowlane sprzedawane sa do firm budowlanych realuzjących inwestycje w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie, Trójmiescie, Lublinie, Białymstoku i Łodzi.

Więcej o kontenerach budowlanych

Więcej informacji o kontenerach budowlanych produkowanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy kontenerów znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem:


kontenery.weldon.pl


Wypełnij formularz i zadaj pytanie o kontenery budowlane

 

Możesz również zdwonić lub napisać maila

tel. 14 64 66 704

mial: sprzedaz@weldon.pl

 

Realizacje - zdjęcia kontenerów budowlanych

kontenery budowlane
Kontenery budowlane...
kontenery budowlane
Kontenery budowlane mogą...
kontenery budowlane
Duży budynek z...

     

Kontenery budowlane sprzedaż i oddajemy do użytkowania w m. Kraków, Warszawa, Gdańsk, Lublin, Rzeszów, Katowiece, Wrocałw

.


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15