WELDON
Polski

Kontenery magazynowe

kontenery magazynowe, kontener magazynowy

 

 

Kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe – służące do magazynowania i przechowywania towarów i produktów lub maszyn, urządzeń w celu ich ochrony przed postronnymi osobami np. na budowie. Mianem tym określane są często również nowe lub używane kontenery morskie, ale ściśle określenie kontenery magazynowe odnosi się do prostszych wersji tych właśnie kontenerów. Kontenery magazynowe konstrukcję mają niemal identyczną jak kontenery morskie - nie posiadają jednak certyfikatu dopuszczającego je do transportu morskiego.

 

Drzwi kontenerów magazynowych posiadają jedną parę rygli zamykających – po tym szczególe najłatwiej rozpoznać kontenery magazynowe. Kontenery magazynowe występują też w mniejszych rozmiarach niż standardowe kontenery 20. Kontenery magazynowe często mają specjalnie zaprojektowaną i zainstalowaną instalację elektryczną i oświetleniową wewnątrz ułatwiającą korzystanie z nich w po zmroku.

 

Kontenery magazynowe sprzedawane i dostarczane są na terenie całego kraju w tym w najwększych miastach jak : Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Lublin, Białystok, Rzeszów, Toruń.

Więcej o kontenerach magazynowych

 

Więcej informacji o kontenerach magazynowych dostarczanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy kontenerów znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem:

kontenery.weldon.pl

 

 

zadaj nam pytanie o kontenery magazynowe

 

 

Realizacje - zdjęcia kontenerów magazynowych

kontenery magazynowe
Kontener przerobiony na...
kontenery magazynowe
Wnętrze kontenera...
kontenery magazynowe
Kontener magazynowy...
kontenery magazynowe
Kontener magazynowy z...
kontenery magazynowe
Lama przy suficie...
kontenery magazynowe
Instalacja elektryczna w...

   


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15