WELDON
Polski

Kontenery mieszkalne

kontenery mieszkalne

 

 

Kontenery mieszkalne

 

Kontenery mieszkalne łączą w sobie funkcjonalność i komfort kontenerów socjalnych i kontenerów sanitarnych – zapewniają oprócz przyjemnej przestrzeni mieszkalnej podstawowe wyposażenie sanitarne: ubikację z łazienką oraz optymalny, w pełni funkcjonalny aneks kuchenny z lodówką i kuchnią elektryczną na której można przyrządzać posiłki.

 

Kontener mieszkalny samodzielnie jest w stanie zapewnić niezbędne warunki bytowe przez 24h i 7 dni w tygodniu przez cały rok.  Te walory powodują, że jest niezastąpiony dla zapewnienia zakwaterowania w przypadku wystąpienia klęsk żywiołowych lub w ekstremalnych sytuacjach kiedy w nagłych sytuacjach trzeba zapewnić dach nad głową ludziom w potrzebie. Kontener mieszkalny może być również użytkowany jako izolatroium.

 

Poczuj się bezpiecznie i komfortowo w mieszkaniu z kontenerów

 

Mieszkanie to azyl, miejsce wypoczynku i noclegu. Dlatego też każdy chciałby czuć się w nim komfortowo i całkowicie bezpiecznie. Zapewniamy, że kontenery mieszkalne gwarantują bezpieczeństwo na poziomie budynków stawianych w innych technologiach. Twarda, gruba stal oraz rygle lub zamki antywłamaniowe skutecznie powstrzymują potencjalnych włamywaczy. Ponadto, najwyższej jakości materiały w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii budowlanych i ogromnym doświadczeniem gwarantują wytrzymałość konstrukcji. Budowanym przez nas mieszkaniom z kontenerów niestraszne nawet najbardziej gwałtowne zjawiska atmosferyczne.

Rosnąca popularność kontenerów mieszkalnych

 

Ze względu na posiadane zalety tj.: krótki czas realizacji/budowy, niski koszt, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo, kontenery mieszkalne to popularne rozwiązanie w przypadku potrzeby organizacji lokum tymczasowego. Obiekty tego typu bardzo często są wykorzystywane jako stałe obiekty z kontenerów jak: hotele pracownicze z kontenerów, budynki biurowe z kontenerów czy zaplecza dla kierownictwa i pracowników na budowach. Ze względu na brak wysokich kosztów realizacji oraz krótki czas realizacji coraz częściej samorządy decydują się wykorzystywać kontenery, jako obiekty socjalne dla zapewnienie zakwaterowania osobom bezdomnym czy poszkodowanym przez los.

 

Wiecej o:

kontenerach mieszkalnych

domy z kontenerów morskich

adpatacje kontenerów morskich

Produkcja kontenerów mieszkalnych

 

Produkowane i oferowane przez nas kontenery mieszkalne są w pełni funkcjonalne. Zapewniamy dostęp do wszelkich niezbędnych mediów. Energia elektryczna dociera do gniazdek rozstawionych wedle uznania, jak również bezpośrednio do instalacji świetlnej. Obecnie oświetlenie elektryczne jest normą w kontenerach magazynowych, natomiast w obiektach mieszkalnych mają Państwo aż kilka możliwych rozwiązań kwestii rozjaśnienia wnętrza.

 

Aneks kuchenny oraz część sanitarna zaopatrzone są w dopływ bieżącej wody. Aby umożliwić korzystanie z kontenera mieszkalnego przez cały rok, poza wykonaniem izolacji cieplnej, montujemy również instalację grzewczą. Kontenery stają się w ten sposób pełnoprawnymi obiektami mieszkalnymi.

Wiecej informacji o kontenerach mieszkalnych

 

Więcej informacji o kontenerach mieszkalnych produkowanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy kontenerów, znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem: kontenery.weldon.pl

 

Wypełnij formularz i zadaj pytanie o kontenery mieszkalne

 

Maszy pytanie ?

Zadzwoń lub napisz do nas!

tel. 14 64 66 704

mail: sprzedaz@weldon.pl

Realizacje - zdjęcia kontenerów mieszkalnych

kontenery mieszkalne
Typowe pojedyncze...
kontenery mieszkalne
Kontener mieszkalny może...
kontenery mieszkalne
Kontener mieszkalny -...
kontenery mieszkalne
Wnętrze kontenera...
kontenery mieszkalne
Urządzenie kuchenne...
kontenery mieszkalne
Wnętrze kontenera...

.

Sprzedaż kontenerów mieszkalnych

Sprzedaż kontenerów mieszkalnych obejmuje całe terytorium naszego kraju w tym najwieksze miasta jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Lublin, Rzeszów, Budgoszcz, Toruń.


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15