WELDON
Polski

Kontenery mieszkalne

kontenery mieszkalne

 

Kontenery mieszkalne łączą natomiast w sobie funkcjonalność kontenerów socjalnych i kontenerów sanitarnych – zapewniają oprócz przestrzeni mieszkalnej podstawowe wyposażenie sanitarne: ubikację z łazienką oraz mały ale w pełni funkcjonalny aneks kuchenny z lodówką i kuchnią elektryczną na której można przyrządzać posiłki. Kontener mieszkalny samodzielnie jest w stanie zapewnić niezbędne warunki bytowe przez 24h i 7 dni w tygodniu – w związku z tym chętnie jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia klęsk żywiołowych lub w ekstremalnych sytuacjach kiedy w nagłych sytuacjach trzeba zapewnić dach nad głową ludziom w potrzebie.

Sprzedaż kontenerów mieszkalnych obejmuje całe terytorium naszego kraju w tym najwieksze miasta jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Lublin, Rzeszów, Budgoszcz, Toruń.  

Więcej informacji o kontenerach mieszkalnych

Więcej informacji o kontenerach mieszkalnych produkowanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy kontenerów, znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem: kontenery.weldon.pl

 

 


możesz także przy pomocy formularza zadać nam pytanie o nasze kontenery

Przykładowe zdjęcia kontenerów mieszkalnych

kontenery mieszkalne
Typowe pojedyncze...
kontenery mieszkalne
Kontener mieszkalny może...
kontenery mieszkalne
Kontener mieszkalny -...
kontenery mieszkalne
Wnętrze kontenera...
kontenery mieszkalne
Urządzenie kuchenne...
kontenery mieszkalne
Wnętrze kontenera...

  


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15