WELDON
Polski

Kontenery morskie

kontenery morskie, kontener morski, kontener 20, kontener 40

 

Kontenery morskie 20 i 40 - nowe i używane

 

Kontenery morskie – wymyślone i skonstruowane do transportu towarów drogą morską a następnie lądową na znaczne odległości od producenta do ostatecznego odbiorcy lub lokalnego dystrybutora. Ponieważ kontenery morskie to trwałe, solidne metalowe duże skrzynie z szeroko rozwieranymi drzwiami znalazły na budowach i w firmach różnych branż także „stacjonarne” zastosowanie jako tymczasowy magazyn na maszyny, urządzenia, czy po porostu towary – służąc w ten sposób jako kontenery magazynowe. Nawet używane kontenery morskie świetnie sprawdzają się w roli takiego właśnie tymczasowego magazynu. Pod pojęciem nowe kontenery morskie rozumiemy wyprodukowany na Dalekim Wschodzie kontener, który w transporcie morskim został użyty tylko jeden raz. Kontenery morskie występują w kilku rodzajach i odmianach – najbardziej popularne i najczęściej występujące się tzw. kontenery 20 i kontenery 40 co oznacza kontener o długości odpowiednio 20 i 40 stóp (ok. 6m i 12m).

 

Kontenery morskie przerabiamy w naszej fabryce Weldon. Kontenery morskie sprzedawane i dostarczane są na terenie całego kraju w tym w najwększych miastach jak : Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Lublin, Białystok, Rzeszów, Toruń.

Więcej o kontenerach morskich.

Więcej o kontenerach morskich

 

Więcej informacji o kontenerach morskich oferowanych przez Weldon Sp. z o.o., rodzaje kontenerów morskich - znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem:

 kontenery.weldon.pl    

Wypełnij formularz i zadaj pytanie o kontenery morskie

 

 

 

Zdjęcia kontenerów morskich

kontenery morskie
Kontenery morskie 20'
kontenery morskie
Dwa morskie kontenery...
kontenery morskie
Kontener morski 40'
kontenery morskie
Kontener morski - widok...
kontenery morskie
Widok z wnętrza...
kontenery morskie
Wnętrze kontenera...

    


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15