WELDON
Polski

Kontenery sanitarne

kontenery sanitarne

 

Kontenery sanitarne

Kontenery sanitarne to kontenery posiadające kompletną instalację wodną i kanalizacyjną oraz odpowiednie montowane w zależności od przeznaczenia kontenera sanitariaty: umywalki, ubikacje lub prysznice. W kontenerach sanitarnych w zależności od zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową montowane są także pojemnościowe lub przepływowe podgrzewacze wody. Kontenery sanitarne pełnią funkcję łazienki lub umywalni w szatni dla pracowników. Przy pomocy kontenerów sanitarnych poprzez odpowiednie rozplanowanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej z powodzeniem można urządzić również zaplecze kuchenne. Kontenery sanitarne występują w kilku podstawowych układach, ale w przypadku indywidualnych wymagań układ sanitariatów może ulec zmianie o ile pozwala na to konstrukcja kontenera.

 

Kontenery sanitarne produkowane przez Weldon sprzedawane i montowane są na terenie całego kraju w tym w najwększych miastach jak : Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Lublin, Białystok, Rzeszów, Toruń.

 

Kontenery sanitarne występują w kilku podstawowych rodzajach i konfiguracjach. Poniżej, klikając w odpowiednie  odnośniki znajdziecie Państwo  szczegółowe informacje, rysunki i zdjęcia kontenerów sanitarnych:

 

  1. Kontener sanitarny MS-S8 - umywalnia, ubikacja i prysznice
  2. Kontener sanitarny MS-S9 - węzeł sanitarny z małym zapleczem kuchennym
  3. Kontener sanitarny MS-S10 - wielostanowiskowa umywalnia np. do szatni dla pracowników
  4. Kontener sanitarny MS-S11 - wielostanowiskowy prysznic

Więcej o kontenerach sanitarnych

 

Więcej szczegółowych informacji technicznych o kontenerach sanitarnych produkowanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy kontenerów znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem:

kontenery.weldon.pl

 

 

 

Wypełnij formularz i zadaj pytanie o kontenery sanitarne

 

Możesz również zdwonić lub napisać maila

tel. 14 64 66 704

mial: sprzedaz@weldon.pl

 

 

 

Przykładowe zdjęcia kontenerów sanitarnych

kontenery sanitarne
Wnętrze kontenera...
kontenery sanitarne
Wnętrze kontenera...
kontenery sanitarne
Wnętrze kontenera...

    


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15