WELDON
Polski

Kontenery socjalne

kontenery socjalne

 

Kontenery socjalne – pod tym pojęciem kryją się kontenery przeznaczone na pomieszczenia lub budynki socjalne przeznaczone do zamieszkania przez osoby wymagające pomocy społecznej lub dotknięte przez klęski żywiołowe. Kontenery socjalne mogą funkcjonować pojedynczo lub zestawione w większe obiekty. Wyposażenie i funkcjonalność kontenerów oferują potrzebującym pomocy społecznej warunki diametralnie lepsze od tych w jakich niejednokrotnie muszą funkcjonować. Kontenery socjalne mogą być ustawione we wskazanym miejscu i używane ciągle lub wykorzystywane tymczasowo - w razie konieczności. Szczególnie w drugim przypadku czas „uruchomienia” mieszkania socjalnego może być bardzo krótki – kontener bowiem po ustawieniu i podłączeniu do zewnętrznych instalacji może być zamieszkany przez ludzi.

 

Sprzedaż kontenerów socjalnych

 

Sprzedaż kontenerów socjalnych prowadzona jest do samorzadów z całego kraju, osob prywatnych czy oragnizacji charytatywnych. Kontnery socjalne sprzadajemy  i dostarczmy do miast: Warszawa, Kraków, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowiece, Lublin, Nowy Sącz, Kielce, Radom, Białystok.

Wynajem kontenerów socjalnych - oferta dla samorządów

Kontenery socjalne, a w zasadzie gotowe mieszkania socjalne mogą być również wynajmowane. Wzorem krajów zachodnich, w których takie rozwiązania są powszechne i stosowane od lat, Firma Weldon przygotowała specjalną ofertę dla Samorządów. W razie potrzeby władze lokalne mogą wynająć mieszkanie socjalne dla potrzebujących pomocy społecznej osób na swoim terenie. Budowa kontenerów socjalnych pozwala na niemalże swobodne kształtowanie powierzchni mieszkalnej wewnątrz w zależności od potrzeb, a dzięki konstrukcji modułowej oddanie ich do użytku potrzebującym osobom odbywa się niezwykle szybko.Sprzedaż kontnerów socjalnych Warszawa, sprzedaż kontnerów socjalnych Kraków, sprzedaż konenerów socjalnych Katowiece, sprzedaż kontnenerów socjanych Poznań, sprzedaż kontenerów socjalnych Poznań, sprzedaż kontenerów socjalnych Lublin.

 

Więcej o ofercie wynajmu mieszkań socjalnych oraz szczegółach technicznych proponowanych rozwiązań znaleźć można na stronie kontenery.weldon.pl 

Więcej o kontenerach socjalnych

Więcej informacji o kontenerach socjalnych produkowanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy kontenerów, znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem: kontenery.weldon.pl

 

 

 Wypełnij formularz i zadaj pytanie o kontenery socjalne

 

 

Możesz również zdwonić lub napisać maila

tel. 14 64 66 704

mial: sprzedaz@weldon.pl

Realizacje - zdjęcia kontenerów socjalnych

kontenery socjalne
Osiedle z kontenerów...
kontenery socjalne
Osiedle z kontenerów...
mieszkania socjalne
Kontenery socjalne...

   


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15