WELDON
Polski

Kontenery medyczne

Kontener medyczny, Kontener pierwszej pomocy

Kontener medyczny czy kontener pierwszej pomocy produkcji Weldon przeznaczone są do szybkiego zapewnienia warunków niesienia pomocy medycznej bezpośrednio w miejscu zdarzenia lub w jego najbliższej odległości.

 

Kontenery pierwszej pomocy mogą zostać wyposażane w dowolne wskazane wyposażenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. Zgodnie z wymogami dla pomieszczeń sanitarnych instalowane są: umywalka, szafki, ramię na nosze, nosze próżniowe, fotel obrotowy, stół na instrumenty, mobilny statyw na kroplówki oraz wszelki niezbędny sprzęt sanitarny, medyczny i techniczny do zapewnienia pierwszej pomocy w nagłych przypadkach.

 

Produkcja kontenerów medycznych

W naszym zakładzie produkcyjnym wykonujemy wszystkie prace montażowe  i instalacyjne, zapewniając profesjonalnie wykończony kontener medyczny, gotowy do użycia przez służby medyczne. Należy dodać, że Weldon jest również producentem innych typów kontenerów przydatnych np. w okresie epidemii koronawirusem, jak kontenery przechodnie ze śluzą , produkowane w dwóch wersjach: kontener przechodni z sanitariatem i kontener przechodni bez sanitariatu.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji kontenerów ułatwia nam konstruktywne podejście do wszelkich nowych potrzeb i wymagań z obszaru wykorzystania kontenerów jako obszar budownictwa modułowego np. szpitale polowe, laboratoria mikrobiologiczne, kontenery medyczne dla cywilnej służby zdrowia oraz  kontenery medyczne dla wojskowej służby zdrowia.

 

Możemy przygotować indywidualne rozwiązania dedukowane dla prowadzonych akcji humanitarnych jak np. sale opatrunkowe z kontenerów czy kontenery pierwszej pomocy, kontener ratownictwa medycznego czy izolatoria z kontenerów. Kontenery posiadają walory konstrukcyjne pozwalające na ich bazie tworzyć gabinety medyczne czy mobilne pomieszczenia pierwszej pomocy.

 

 

Maszy pytanie ?

Zadzwoń lub napisz do nas!

tel. 697 770 088

mail: sprzedaz@weldon.pl


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15