WELDON
Polski

Wynajem kontenerów biurowych

Wynajem kontenerów biurowych

Wynajmowane kontenery biurowe to ważna cześć każdego budynku kontenerowego, zapewniającego przestrzeń biurową, zarówno mniejszych pojedynczych biur, jak również przestrzeni typu "open space".  Kontener biurowy może również samodzielnie użytkowany jako niezależne biuro. Wynajmowany kontener biurowy jest modułem bazowym do składania  większych budynków kontenerowych. Dzięki niemu możemy stworzyć zaplecze biurowe  złożone z kilku- lub nawet kilkudziesięciu kontenerów. Powtarzalne gabaryty wynajmowanego kontenera zapewniają łatwe zestawianie kolejnych kontenerów  obok siebie lub wzwyż do jednej kondygnacji. Wynajmowane budynki kontenerowe mogą być łatwo powiększane lub pomniejszane, przez dodawanie lub odejmowanie pojedynczych kontenerów, tworzą budynek "skrojony" do własnych potrzeb. Przy budynkach dwupoziomowych oferujemy schody kontenerowe zewnętrzne i wewnętrzne.

Otwarta przestrzeń kontenera może zostać dolnie zaaranżowana i urządzona w dowolnym stylu. Wnętrze wynajmowanego kontenera wykonane jest z płyty laminowanej w kolorze białym, łączenia zamaskowane są estetycznymi listwami. Na podłodze zamocowana jest wytrzymała wykładzina PCV, a łączenia paneli ściennych z podłogą wypełnione są listwą  tworzywa sztucznego, a przy suficie znajduje się blenda maskująca.

Nasze kontenery wynajmowane są przez naszych kooperantów w terenie całego kraju. Stanowią one pejzaż wielu inwestycji w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Rzeszów, Wrocław, Katowice, Lublin czy Poznań. Wynajmowane kontenery biurowe często  wykorzystywane są jako siedziby firm, odziały terenowe przedsiębiorstw budowlanych, czy tymczasowe biura ustawiane w okresie sezonowym.  

 Zapewniamy transport wynajmowanych kontenerów, montaż i serwis.  

W wynajmowanych kontenerach często montowane jest dodatkowe wyposażenie  jak wiatrołap, klimatyzacja, łazienka z toaletą i umywalką.

Wynajmowany kontener biurowy  – to przestrzeń z drzwiami wejściowymi, dwoma oknami z roletami. Ściany kontenera biurowego to 14 wymiennych paneli, gdzie dwa zawierają okna a jeden drzwi. W wynajmowanym kontenerze  biurowym można dowolnie rozłożyć panele ścienne i dowolnie usytuować okna i drzwi.

 Rama wynajmowanego kontenera biurowego posiada powtarzalne wymiary tworząc wytrzymałą konstrukcję z otworami montażowymi    i specjalnymi kostkami pod zawiesia.

W ramie wynajmowanego kontenera biurowego w części dachowej, znajduje się rynna odprowadzająca wodę opadową do rur spustowych, umiejscowionych w słupach narożnych. Dach i podłoga kontenera biurowego wykonane są z blachy ocynkowanej. Ściany wynajmowanego kontenera biurowego są ocieplone  wełną mineralną o grubości 6 cm a podłoga i sufit 10cm.

Wynajmowane Kontenery biurowe posiadają instalację elektryczną – w górnej części ramy  gniazdo trójfazowe i wtyczkę. Przewód zasilający wpinany jest do gniazda, wtyczkę zaś wpinany do sąsiedniego kontenera, zapewniając mu zasilanie. Wewnątrz znajdują się trzy gniazda gniazdka zamontowane w ścianach oraz wyłączniki do dwóch lamp zamontowanych w suficie. Kompletna instalacja elektryczna wynajmowanego kontenera biurowego  umożliwia jego zasilenie w energię elektryczną zaraz po jego posadowieniu. Kontener biurowy przeznaczony  pod wynajem posiada w kompletna instalacje grzewczą - grzejnik 2kW, elektryczną i oświetleniową.

Wynajem kontenerów biurowych to idealna forma szybkiego zapewniania  przestrzeni biurowej.  

 Kontenery wynajmowane są przez naszych partnerów biznesowych w mielu mistach kraju jak: Warszawa, Rzeszów, Gdańsk, Katowice, Lublin, Kraków, Wrocław, Poznań, Radom, Kielce, Biełystok, Toruń, Gdynia, Szczecin. 


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15