WELDON
Polski

Wynajem kontenerów magazynowych

Kontenery magazynowe - wynajem

 

Wynajem kontenerów magazynowych to atrakcyjna oferta wynajmu przestrzeni magazynowej dla przedsiębiorstw, firm  samorządów i osób prywatnych. Oferta wynajmu kontenerów magazynowych prowadzona jest przed przedsiębiorstwa prowadzące wynajem kontenerów biurowych, mieszkalnych, socjalnych, budowlanych oraz sprzętu budowlanego. Wynajmowane kontenery transportowane są we wskazane miejsce i po posadowieniu są przygotowane do użytkowania.

 

Wynajem kontenerów magazynowych to ekonomiczne rozwiązanie  pozyskania przestrzeni magazynowej. Usługa wynajmu, która zastępuje zakup kontenerów jest idealną alternatywą również dla tradycyjnego budownictwa. Nie wymaga pozwolenia na budowę, a kontener magazynowy jest gotowym obiektem gotowym do wykorzystania.

 

Wynajem kontenerów magazynowych

 

Na rynku wynajmu kontenerów można znaleźć wiele typów kontenerów służących jako kontenery magazynowe. Są to zarówno kontenery blaszane, kontenery morskie, kontenery chłodnicze oraz wiele innych kontenerów zaadoptowanych na potrzeby magazynowe.

 

W naszej firmie świadczymy usługę przeróbki i przystosowania kontenerów do specyficznych potrzeb i produktów. Nasz zakład produkujący kontenery jest przystosowany do przeróbek dużych partii kontenerów morskich, które mogą być wykorzystywane jako indywidualne obiekty lub kontenery techniczne czy mieszkalne. Nasz zespół konstruktorów posiada wieloletnie doświadczenie w adaptacji kontenerów pod cele magazynowe.

 

Wynajem kontenerów magazynowych prowadzony jest przez naszych kooperantów w największych miastach naszego kraju jak: Katowice, Kraków, Warszawa , Wrocław, Poznań, Rzeszów, Łódź, Lublin, Gdańsk, Kielce.

 

Jesteś zainteresowany wynajemem kontenerów magazynowych?

Zadzwoń !

697 770 672 lub 697 770 721

 


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15