WELDON
Polski

Wynajem kontenerów socjalnych

Wynajem kontenerów socjalnych

mieszkanie socjalne

kontener socjalny do wynajmu
Kontener socjalny...
kontener socjalny do wynajmu
Kontener socjalny...
przedszkole modułowe
Przedszkole modułowe

Opis oferty

Kontenery socjalne, a w zasadzie gotowe mieszkania socjalne podobnie jak "zwykłe" kontenery budowalne mogą być również wynajmowane. Wzorem krajów zachodnich, w których takie rozwiązania są powszechne i stosowane od lat, Firma Weldon przygotowała specjalą ofertę. W razie potrzeby można wynająć kontenery socjalne dla potrzebujących pomocy społeczej osób w danym miejscu. Budowa kontenerów socjalnych pozwala na niemalże swobodne kształtowanie powierzchni mieszaklnej wewnątrz w zalezności od potrzeb, a dzięki konstrukcji modułowej oddanie ich do użytku potrzebującym osobom odbywa się niezwykle szybko. Wynajem kontenerów mieszklanych jest optymalnym rozwiazaniem na szybkie zapewnienie bezpiecznej i komfortowej powierachni mieszklanej. Przesiębiorstwa budowalne, prowadzące inwestycje na obrzeżach miast, w miejscach oddalnocnyh od infrastruktury mieszkaniowej zapewniają swoim praconikom wynajmowane kontenery mieszkalne. Terenowe siedziby firm, biura budowy również orgnizowane są w wynajmowanych kontenerach biurowych i sanitarnych z których konfigurowane są wieksze budynki kontenerowe.

 

Dzięki modułowej konstrukcji możemy zaoferować do wynajmu gotowe do zamieszkania mieszkania socjalne w różnych wariantach i wielkościach. Trzy podstawowe warianty to mieszkanie jedno-, dwu- i trzymodułowe o powierzchni odpowiednio: dla jednej osoby – 12m2, dla 4 osób – 12m2 (aneks kuchenny z modułem mieszkalnym) i 38m2 dla 6 osób (aneks kuchenny i dwa moduły mieszkalne). Do budowy mieszkań używane są odpowiednie certyfikowane materiały, a sam budynek odpowiada wymaganiom prawa budowlanego.

 

Więcej o ofercie wynajmu mieszkań socjalnych oraz szczegółach technicznych proponowanych rozwiązań znaleźć można na stronie kontenery.weldon.pl.

Jesteś zainteresowany kontenerami mieszkalnymi? Zadzwoń ! 605 053 068 lub 697 770 704

Pliki do pobrania

kontenery_weldon_katalog.pdf
kontenery_weldon_katalog.pdf

Pobierz katalog produktów

przedszkole modułowe
Przedszkole modułowe
orlik 2012
Szatnia Orlik 2012

Inne zastosowanie budownictwa modułowego

Warto dodać, że z produkowanych przez naszą firmę modułów mieszkalnych wykonujemy także:

  • szkoły
  • przedszkola
  • budynki biurowe
  • zaplecza socjalne
  • szatnie sportowe
  • stróżówki i portiernie
  • pawilony handlowo-usługowe
  • schroniska
  • hotele
  • akademiki i internaty

Kontenery wynajmowane są przez naszych partnerów biznesowych w mielu mistach kraju jak: Warszawa, Rzeszów, Gdańsk, Katowice, Lublin, Kraków, Wrocław, Poznań, Radom, Kielce, Biełystok, Toruń, Gdynia, Szczecin. 

Przykładowe rysunki i zdjęcia kontenerów socjalnych

   

mieszkanie socjalne - wynajem
Rzut przyziemia...
mieszkanie socjalne - wynajem
Rzut przyziemia...
mieszkanie socjalne - wynajem
Rzut przyziemia...


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15