WELDON
Polski

Wynajem kontenerów szatniowych

Wynajmowane kontenery szatniowe to mobilne przebieralnie do łatwej i szybkiej instalacji. Wnętrze kontenera szatniowego może być wykonane w wersji standardowej lub przygotowane na indywidualne zamówienie.

 

Wynajmowane kontenery szatniowe produkcji firmy Weldon przystosowane są do szybkiej i łatwej instalacji. Wykonane są zgodnie z naszym standardem i mogą być łączone z innymi kontenerami. Kontenery przebieralnie wyposaża się w niezbędne elementy jak szafki bhp, ławki, stoły i klimatyzacje.  

 

Produkowane kontenery szatniowe wynajmowane są przez naszych partnerów biznesowych na terenie całego kraju. Place kontenerowe z których prowadzonych jest wynajem kontenerów szatniowych zlokalizowane są na obrzeżach wielkich miast jak Warszawa, Kraków, trójmiasto, Katowice Wrocław, Poznań, Lublin i Rzeszów.Wynajem kontenerów w tych miastach prowadzony jest przez wiele podmiatów posiadających duże doświadczenie w wynajmie kontenerów.

 

Kontenery szatniowe produkowane w zakałdach Weldon - wynajmowane są przez naszych kontrahentów na ternie całego kraju.  Są one obecena w wielu inwestycjach budowlanych. Kontenery szatniowe produkcji Weldon można spotkać w miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź,  Katowiece, Rzeszów, Białystok, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Gdynia, Radom, Sosonowiec, Toruń, Kielece, Gliwice, Olsztyn, Bielsko Biała, Zabrze, Tarnów. Częstowchowa, Gdynia.

 

Kontenery Weldon wykonane z najwyższej jakości komponentów oraz podelgają rygorystycznej kontoroli jakości, dzięki czemu sa wynajmowane przez wiele lat, przy ich wielokrotnym montażu,demontażu, załadunku, rozładunku i transportu.

 


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15