WELDON
Polski

Wynajem kontenerów

wynajem kontenerów budowalnych

 

Zmieniający się rynek coraz bardziej dostrzega potrzebę stosowania rozwiązań praktycznych i korzystnych ekonomicznie. Przykładem tego typu jest rozwój usługi wynajmu kontenerów i budynków modułowych.

Kontenery, a zwłaszcza kontenery budowlane i morskie wykorzystywane jako kontenery magazynowe są jednym z wielu elementów infrastruktury, niezbędnej do prowadzenia inwestycji budowlanych, inwestycji drogowych i kolejowych. Prace budowalne prowadzone są przeż ściśle określony okres czasu, co determinuje potrzebę szybkiego i łatwego wynajmu niezbędnego sprzętu. Przykładem są wynajmowane kontenery, które adoptowane są do różnych funkcji. Zabezpieczają pracownikom niezbędne potrzeby socjalne, miszkalniowe, chronią wartościowy sprzęt i narzędzia. Umożliwiają np. postawienie tymczasowego hotelu pracowniczego w bliskim sąsiedztwie realizowanej inwestycji . Takie rozwiązanie pozwala uniknąć problemów z zakwaterowaniem pracowników i kosztownych na miejsce inwestycji.

Każda znacząca inwestycja budowlana nie obejdzie się bez biura budowy wraz z niezbędną infrastrukturą informatyczną, salą narad czy szatniami.

Wynajmowany budynek kontnerowy doskonale spełnia te wymagania, zapewniająć komfort pracy oraz poprawiając jej organizację. Dodatkowo dzierżawienie lub wynajmowania kontenerów posiada też walor ekonomiczny, gdyż każdorazowo budynek dostosowany jest ściśle określonych potrzeb - może być dowolnie pomnijszany lub przez dodawanie modułów - powiekszany. Kontenery wynajmowane są na okres prowadzonego kontraktu, a po jego zakończeniu budynek jest demontowany i transportowany na plac kontenerowy, gdzie poddawany jest remontowi.

Zalety wynajmu kontenerów:

- niskie koszty wynajmu kontenerów

- szybki czas realizacji

- dowolna konfiguracja modułów

- mobilność

- łatwa aranżacja kontenera.

 

Wynajmowane kontenery mogą służyć jako:

- kontener biurowy

- kontenerowe szatnie pracownicze

- hotel pracowniczy z kontenerów

- szkoła modułowa

- kontener sanitarny

- przedszkole modułowe

- zaplecze socjalne

- kontener magazynowy

 

 

W zależności od preferencji klienta, kontenery mogą być sprzedawane, oddawane w leasing lub wynajmowane. Wynajem kontenerów odbywa się poprzez przez naszych partnerów handlowych którzy prowadzą wynajem kontenerów w Krakowie, wynajem kontenerów w Warszawie, wynajem kontenrów w Gdańsku, wynajem kontenerów w Rzeszowie, wynajem kontenerów w Lublinie, wynajem kontenerów Katowiece, wynajem kontenerów Wrocław – w przypadku zainteresowania wynajmem kontenerów prosimy o kontakt z nami

Więcej informacji o wynajmie kontenerów

Więcej informacji o kontenerach wynajmowanych przez Weldon Sp. z o.o., szczegóły techniczne budowy poszczególnych kontenerów znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem:


kontenery.weldon.pl


możesz także przy pomocy formularza zadać pytanie o wynajem kontenerów

 

 


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15