WELDON
Polski

Wynajem portierni i stróżówek

Nowoczesne portiernie, stróżówki, wartownie 

 

Wynajem portierni, stróżówek, wartowni dedykowany jest do miejsc wymagających stałego zabezpieczenie i monitoringu przez pracowników ochrony. Najczęściej możemy je spotkać na parkingach, przy wejściu do obiektów strzeżonych oraz przy wjeździe do zakładów pracy, ośrodkach wypoczynkowych. Wynajem portierni i stróżówek jest bardzo popularny na prowadzonych inwestycjach i placach budów, gdzie w okresie prowadzonych inwestycji, wynajęta stróżówka doskonale sprawdza się dla pracowników ochrony.

Wynajem kontenerów: portiernia, stróżówka, mistrzówka, wartownia.

 

Wynajmowane kontenery portiernie i stróżówki mogą być wynajmowane w wersji otwartej lub z wydzielonym aneksem sanitarnym. W takim budynku możemy również zorganizować niewielkie biuro i zaaranżować je na tymczasowe miejsce do pracy dla jednego lub dwóch pracowników. Wynajmowane portiernie i stróżówki to mobilne obiekty przygotowane wg indywidualnych preferencji, mogą posiadać specjalne okno podawcze, zewnętrzne oświetlenie, grzejnik co czyni ich całoroczny obiekt. Portiernia i stróżówki wynajmowane są w dwóch wersjach standardowych rozmiarach 20’ i 10’ oraz w wersji z zapleczem sanitarnym lub bez.

Produkcja i wynajem portierni, stróżówek, mistrzówek i wartowni

Produkowane przez nas kontenery - portiernie, strózówki i wartownie są wynajmowane przez naszych kontrahentów na ternie Europy. Na ternie kraju wynajmowane portiernie, strózówki i wartownie są obecene we wszystkich dużych miastach jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowiece, Rzeszów, Białystok, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Gdynia, Radom, Sosonowiec, Toruń, Kielece, Gliwice, Olsztyn, Bielsko Biała, Zabrze, Tarnów. Częstowchowa, Gdynia. Produkowane przez nasz kontenery są wykonane z najwyższej jakości komponentów oraz podelgają rygorystycznej kontoroli jakości, dzięki czemu światenie nadają się do wieloletniego wynajmu, przy wielokrotnym montażu kontenerów, demontażu, załadunku, rozładunku i transportu kontenerów.

 

 

Zapytaj o wynajem portieni i stróżówek

Zadzwoń !

697 770 672 lub 697 770 721


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15