WELDON
Polski

Firma

Weldon Sp. z o.o. - Brzezówka / Dębica

 

                                                                     

                                                                       

 

Weldon Sp. z o.o. Brzezówka powstała w styczniu 2003 roku, z połaczenia firm Metal System Sp. z o.o. Dębica, produkującej kontenery, konstrukcje stalowe, ekrany akustyczne, słupy energetyczne, oraz spółki Eko-Świat  Ropczyce, prowadzacej usługę recyklingu tworzyw sztucznych oraz produkującji folii budowlanej. Spółka jest większościowym udziałowcem producenta domów szkieletowych na bazie lekkiego szkieletu stalowego – firmy AmTech z Głogowa Małopolskiego.

 

Od 07.08.2013 cześcią spółki Weldon jest  Ocynkownia Dębica, świadcząca usługę zabezpieczenia antykorozyjnego poprzez cynkownie ogniowe konstrukcji stalowych i elementów metalowych.

Weldon kontynłuje i rozwija bogate doświadczenie wniesione przez firmy: Metal System, specjalizującą się w prefabrykcji  konstrukcjach stalowych oraz Ocynkownię Dębica istniejącą od 1975 roku.

 

Produkcja i produkty :

Kontenery techniczne, kontenery biurowe, kontenery sanitarne, budynki z kontenerów, budownictwo modułowe, domy z kontenerów

kontenery
Kontenery, kontenery...
budownictwo modułowe
Z kontenerów mogą być...
kontenery sanitarne
W kontenerach mogą...

Producent kontenerów

 

Działalność społki prowadzona jest w kilku obszarach – projektowanie, produkcja, sprzedaż, montaż i wynajem różnego rodzaju kontenerów. W naszej ofercie posiadamy: kontenery budowlane, kontenery biurowe, kontenery socjalne, kontenery socjalno-biurowe, kontenery mieszkalne, kontenery techniczne, kontenery portiernie, kontenery stróżówki, pawilony z kontenerów, kontenery sanitarne, a także kontenery magazynowe, kontenery morskie, biurowce z kontenerów, domy z kontenerów, zaplecza kontenerowe oraz specjalistyczne kontenery techniczne produkowane od podstaw w naszym zakładzie lub wykonywane na bazie kontenerów morskich.

Wszystkie kontenery mogą występować w indywidualnie wykonywanych konfiguracjach ścian, okien, drzwi, schodów i innych elementów wyposażenia. Nasze możliwości produkcyjne to 700 modułów kontenerówych miesięcznie, co czyni nasz jednym z największych producentów kontenerów w Europie. Nasze kontenery zyskały zuananie u wielu klinetów i uzytkowników w Europie, Ameryce i Azji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji budynków modułowych z kontenerów jak biurowce, szkoły z kontenerów, przedszkola z kontenerów, zapelecza budów, tymczasowe dworce oraz zaplecza techniczne dla branż: energetycznej, budowlanej, chemicznej oraz wielu inych gałęzi przemysłu.

Do obiektów z kontenerów, projektujemy, wykonujemy schody i podesty kontenerowe, klatki schodowe, przeszklenia, tarasy i balkony ze stali. Nasze ekipy montażpowe zrealizowały dotychczas kilkadziesiąt inwestycji. Więcej na podstronach kontenery...

Ekrany akustyczne typu "Zielona Ściana" i ekrany szklane

ekrany akustyczne
Na produkowane przez...
ekrany akustyczne
Ekrany akustyczne...
ekrany akustyczne
Montaż ekranów...

Producent Ekranów Akustycznych

 

Z kolei na produkowane Ekrany Akustyczne typu Zielona Ściana Weldon Sp. z o.o. posiada Krajową Ocenę Techniczną nr IBDiM-KOT-2018/0172 wydanie 1 wydaną przez IBDiM w Warszawie. Dzięki bardzo dobrym uzyskanym parametrom izolacyjności i pochłanialności akustycznej, panele te znajdują szerokie zastosowanie w ochronie przed hałasem przy drogach, autostradach, kolei, ale także w sąsiedztwie zakładów przemysłowych i innych miejscach o uciążliwym natężeniu hałasu. Oprócz ekranu "Zielona Ściana" w naszej ofercie znajdują się także ekrany akustyczne przeźroczyste, szklane, ze szkła akrylowego oraz mieszane. Oferta nasza obejmuje także wykonanie elementów infrstruktury ekranów akustycznych - wykonaie słupów i ich palowanie wraz z montażem samych paneli dzwiękochłonnych. Więcej w dziale ekrany akustyczne...
 

Konstrukcje stalowe, rękawy lotnicze, konstrukcje hal, klatki schodowe, schody przemysłowe, schody do kontenerów

konstrukcje stalowe
Produkowane przez Weldon...
konstrukcje stalowe
Konstrukcje stalowe.
konstrukcje stalowe
Konstrukcje stalowe w...

Producent konstrukcji stalowych

 

Kolejnym ważnym obszarem działalności jest produkcja konstrukcji stalowych, hal stalowych magazynowych i produkcyjnych oraz ich montaż.

 

Konstrukcje stalowe będące w obszarze naszych zaintereoswań: rękawy lotnicze, konstrukcje wsporcze, schody przemysłowe, schody techniczne, schody ewakuacyjne, schody spiralne, schody do zbiorników, drabiny techniczne, klatki schodowe, platformy stalowe, stopnie i podesty schodowe, barierki i balustrady stalowe, schody stalowe, trenażery dla wojska i straży pożarnej, słupy energetyczne, ekrany akustyczne  oraz indywidualne, nietypowe kontenery techniczne dedykowane dla branż: energetycznej, lotniczej, ciepłowniczej, kolejowej i budowlanej.

 

Zatrudniamy wielu specjalistów posiądających wiedzę i doświadczenie pozwalającą projektować i realizować wymagające przedsięwzięcia konstrukcyjne.

  

Więcej o produkcji : kontenerów, konstrukcji stalowych i ekranów akustycznych:

  kontenery.weldon.pl

 

Ocynkownia Dębica

ocynkownia dębica

 

07.08.2013 Weldon Sp. z o.o. Brzezówka nabył od Polimexu-Mostostal S.A. Warszawa zorganizowaną część przedsiębiorstwa - Zakład Zabezpieczeń Antykorozyjnych Oddział Dębica. Zakład położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego już oddziału produkcyjnego Weldonu w Dębicy przy ul. Metalowców 25 (do ocynkowni następny wjazd od ul. Metalowców, także numer 25). Możliwości produkcyjne Ocynkowani w Dębicy wynoszą około 2.500 ton konstrukcji stalowych miesięcznie. Zakład zatrudnia ok 150 osób. Więcej na stronie:

 

www.ocynkownia.weldon.pl

 

Domy szkieletowe, lekkie konstrukcje stalowe, nadbudowy:

Firma Weldon jest także większościowym udziałowcem Firmy AmTech Głogów Małopolski specjalizującej się w projektowaniu i budowie domów szkieletowych na bazie lekkiego szkieletu stalowego. Więcej o tej firmie i technologii szkieletowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.amtech.com.pl.

 

 

domy szkieletowe
Firma AmTech Głogów...
domy szkieletowe
....na bazie których...
domy szkieletowe
Lekki szkielet stalowy...

Przedszkole Weldon KIDS i Szkoła Weldon School

przedszkole weldon kids

 

Firma Weldon prowadzi w Dębicy przedszkole firmowe Weldon KIDS oraz szkolę Weldon SCHOOL. Przedszkole powstało w roku 2010 a jego powstanie zostało sfinansowane z dotacji unijnej. Świadczy ono usługi wychowania przedszkolnego dla dzieci pracowników naszej firmy oraz jako placówka niepubliczna także dla dzieci z terenu Dębicy.

Weldon KIDS - www.weldonKIDS.pl.

Weldon SCHOOL - www.weldonSCHOOL.pl


Lokalizacja firmy

Siedziba Firmy Weldon Sp. z o. o. od 1 stycznia 2011 znajduje się w Brzezówce k. Ropczyc.  Firma prowadzi także działalność produkcyjną i usługową na  terenie Dębicy przy ul. Metalowców 25, gdzie mieści się zakład produkcyjny i Ocynkownia Debica. W chwili obecnej Weldon Sp. z o.o. zatrudnia łącznie ponad 400 pracowników.

 


Pokaż Weldon Sp. z o.o. na większej mapie

 

Szczegółowe dane kontaktowe do poszczególnych oddziałów Firmy znajduja się w Dziale kontakt.


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15