WELDON
Polski

Firma

Weldon Sp. z o.o. - Brzezówka / Dębica

 

 

 


Weldon Sp. z o.o. Brzezówka powstała w styczniu 2003 poprzez połączenie działających wcześniej firm Metal System Sp. z o.o. Dębica zajmującej się produkcją kontenerów, konstrukcji stalowych i ekranów akustycznych oraz Eko-Świat Ropczyce działającej w branży recyklingu tworzyw sztucznych i produkcji folii z tworzyw sztucznych. Nowa spółka jest również większościowym udziałowcem producenta domów szkieletowych na bazie lekkiego szkieletu stalowego – Firmy AmTech z Głogowa Małopolskiego. Od 07.08.2013 Weldon posiada także Ocynkownię Dębica świadczącą usługi cynkownia ogniowego konstrukcji stalowych i elementów metalowych.

Mimo, iż Weldon działa dopiero od 1 stycznia 2009 posiada bogate doświadczenie wniesione przez poprzednie spółki: w branży metalowej - przez działającą od 2003 roku Firmę Metal System Dębica i działającą od 1975r Ocynkownię Dębica, a w branży recyklingu tworzyw sztucznych przez Eko-Świat Ropczyce, który działał z koleii od roku 2000. 

 

Profil produkcji i asortyment wyrobów Firmy Weldon:
 

Kontenery, kontener, kontenery biurowe, kontenery sanitarne, budynki z kontenerów, budownictwo modułowe, Moje Boisko Orlik 2012.

kontenery
Kontenery, kontenery...
budownictwo modułowe
Z kontenerów mogą być...
kontenery sanitarne
W kontenerach mogą...

Produkcja metalowa Spółki prowadzona jest w kilku obszarach – największym z nich jest projektowanie, produkcja, sprzedaż i montaż różnego rodzaju kontenerów. Prowadzimy również wynajem kontenerów. W ofercie Firmy znajdują się: kontenery budowlane, kontenery biurowe, kontenery socjalne, kontenery socjalno-biurowe, kontenery mieszkalne, kontenery portiernie i stróżówki, pawilony z kontenerów, kontenery sanitarne, a także kontenery magazynowe i kontenery morskie. Wszystkie kontenery mogą także występować w indywidualnie wykonywanych konfiguracjach ścian, okien, drzwi, schodów i innych elementów wyposażenia. W rekordowym 2008 roku w dwóch zakładach produkcyjnych w Dębicy wyprodukowaliśmy ponad 3000szt. kontenerów na rynek krajowy oraz na eksport, co czyni nas jednym z największych producentów kontenerów w naszym regionie Europy. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji budynków modułowych z kontenerów - przy pomocy własnych ekip montażowych zrealizowaliśmy dotychczas kilkadziesiąt inwestycji na ternie całego kraju i za granicą. Więcej informacji, na ten temat szczególnie technicznych znajdą Państwo na podstronach kontenery...

Ekrany Akustyczne Zielona Ściana i Ekrany szklane.

ekrany akustyczne
Na produkowane przez...
ekrany akustyczne
Ekrany akustyczne...
ekrany akustyczne
Montaż ekranów...

Z kolei na produkowane Ekrany Akustyczne typu Zielona Ściana Weldon Sp. z o.o. posiada kolejne już Aprobaty Techniczne nr AT/2012-02-2861 i AT/2011-02-2743/1 wydane przez IBDiM w Warszawie. Dzięki bardzo dobrym uzyskanym parametrom izolacyjności i pochłanialności akustycznej panele te znajdują szerokie zastosowanie w ochronie przed hałasem przy drogach i autostradach, ale także np. w sąsiedztwie zakładów przemysłowych i innych miejscach o uciążliwym natężeniu hałasu. Oprócz "Zielonej Ściany" w naszej ofercie znajdują się także ekrany akustyczne przeźroczyste, szklane, ze szkła akrylowego oraz mieszane. Oferta nasza obejmuje także wykonanie elementów infrstruktury ekranów akustycznych - wykonaie słupów i ich palowanie wraz z montażem samych paneli dzwiękochłonnych. Więcej informacji na ten temat zaleźć można w dziale ekrany akustyczne...
 

Konstrukcje stalowe, konstrukcje hal

konstrukcje stalowe
Produkowane przez Weldon...
konstrukcje stalowe
Konstrukcje stalowe.
konstrukcje stalowe
Konstrukcje stalowe w...

W produkcji metalowej trzecim, niemniej ważnym obszarem jest produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Firma Weldon  posiada Świadectwo Kwalifikacyjne nr 224/1074/IV/2012 Spawalniczej Komisji Kwalifikowania Zakładów Przemysłowych przy Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach kwalifikujące do II Grupy Zakładów Małych zgodnie z normą PN-M-69009. Uprawnia to Firmę do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu i remontów konstrukcji stalowych klasy 2 i 3 zgodnie z normą PN-M-69008. Weldon dysponuje odpowiednią ilością wyszkolonych pracowników, sprzętem i zapleczem warsztatowym pozwalającym na wykonawstwo konstrukcji zarówno mało jak i wielko-gabarytowych.

 

Więcej informacji o produkcji metalowej: produkcji kontenerów, konstrukcji stalowych i ekranów akustycznych znajduje się pod adresem:

  kontenery.weldon.pl

 

Ocynkownia Dębica

ocynkownia dębica

07.08.2013 Weldon Sp. z o.o. Brzezówka nabył od Polimexu-Mostostal S.A. Warszawa zorganizowaną część przedsiębiorstwa - Zakład Zabezpieczeń Antykorozyjnych Oddział Dębica. Zakład położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego już oddziału produkcyjnego Weldonu w Dębicy przy ul. Metalowców 25 (do ocynkowni następny wjazd od ul. Metalowców, także numer 25). Możliwości produkcyjne Ocynkowani w Dębicy wynoszą około 2.500 ton konstrukcji stalowych na miesiąc. Zakład zatrudnia ok 150 osób. Wkrótce więcej informacji na nowo uruchomionej stronie:

www.ocynkownia.weldon.pl

 

Domy szkieletowe, lekkie konstrukcje stalowe, nadbudowy:

Firma Weldon jest także większościowym udziałowcem Firmy AmTech Głogów Małopolski specjalizującej się w produkcji i budowie domów szkieletowych na bazie lekkiego szkieletu stalowego. Więcej o tej firmie i technologii szkieletowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej pod adresem www.amtech.com.pl

domy szkieletowe
Firma AmTech Głogów...
domy szkieletowe
....na bazie których...
domy szkieletowe
Lekki szkielet stalowy...

Przedszkole firmowe Weldon KIDS

przedszkole weldon kids

Firma Weldon prowadzi w Dębicy przedszkole firmowe Weldon KIDS. Przedszkole powstało w roku 2010 a jego powstanie zostało sfinansowane z dotacji unijnej. Przedszkole świadczy usługi wychowania przedszkolnego dla dzieci pracowników Firmy Weldon oraz jako Placówka Niepubliczna także dla dzieci z terenu Dębicy i okolic. Więcj informacji na stronie www.weldonKIDS.pl.

Działaność edukacyjna jest ciągle rozwijana - obecnie powstaje szkoła Weldon SCHOOL - więcej informacji na www.weldonSCHOOL.pl

Lokalizacja firmy

Siedziba Firmy Weldon Sp. z o. o. od 1 stycznia 2011 znajduje się w Brzezówce k. Ropczyc.  Działalność produkcyjną Firma prowadzi  także na terenie Dębicy przy ul. Metalowców 25 (ocynkownia i zakład specjalizujący się w produkcji metalowej). W chwili obecnej Weldon Sp. z o.o. zatrudnia łącznie ponad 400 pracowników. Z kolei przy produkcji konstrukcji domów szkieletowych w Firmie AmTech w Głogowie Małopolskim pracuje około 30 osób.

 


Pokaż Weldon Sp. z o.o. na większej mapie

 

Szczegółowe dane kontaktowe do poszczególnych oddziałów Firmy znajduja się w Dziale kontakt.

 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15

realizacja: Ideo