WELDON
Polski

Kolejne sukcesy zawodników LUKS Lubzina

26-08-2019

W dniach 9-10 sierpnia w Krotoszynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski "Poland Open 2019", które były rozgrywane w ramach Pucharu Europy w Sumo. W zawodach wystartowali zawodnicy z 11 państw: Estonii, Gruzji, Rosji, Ukrainy, Azerbejdżanu, Tadżykistanu, Norwegii, Wegier, Niemiec, Włoch i Polski. W składzie reprezentacji Polski znalazła sie trójka wspieranych przez Weldon reprezentantów LUKS Lubzina : Magdalena Macios, Hubert Dęborowski, Jakub Nowakowski. Start należy uznać za bardzo udany - zawodnicy wrócili z dwoma złotymi medalami. Złoto wywalczyli- Magdalena Macios w kategorii do 65kg. Drugi złoty medal wywalczył Hubert Dęborowski w kategorii do 77kg. Trzeci reprezentant Jakub Nowakowski w kategorii do 100kg przegrał pojedynek eliminacyjny z reprezentantem Ukrainy.

Serdecznie gratulacje dla zawodników i trenera !