WELDON
Polski

Zawodnicy LUKS Lubzina z kolejnymi medalami

13-11-2019

Wspierani przez naszą spółkę zawodnicy LUKS Lubzina, kolejny raz zdobyli medale na zagranicznych zawodach.

Magdalena Macios została brązową medalistką Pucharu Europy Seniorów w Dzierżyńsku, w Rosji a Hubert Dęborowski złotym medalistą - w kolebce sumo na wyspie Oki (Japonia).

Magdalena Macios stoczyła 4 pojedynki. Pierwsze dwa wygrała z reprezentantkami Rosji. W półfinale natomiast przegrała z późniejszą złotą medalistka, zawodniczką Ukrainy Oleną Nikitińską. Brąz wywalczyła w walce z Aleksandrą Rozum (Polska) , która jest aktualną brązową medalistką ME i MŚ. Magdy medal był jedynym zdobytym przez reprezentantów Polski na tym Pucharze Europy.

 Hubert Dęborowski w nagrodę za bardzo dobre wyniki w kraju i zagranicą dostał zaproszenie na turniej sumo wOkinoshima (2-3 listopada). Okinoshima to 5 wysp, największa z nich to Oki i tam odbył się turniej. Według japońskich wierzeń na wyspie Oki narodziło się sumo. W turnieju startują zawodnicy z 8 szkół sumo z Okinoshimy. Jest to bardzo prestiżowy turniej dla Japończyków. Hubert startował w kategorii lekkiej do 70kg. W turnieju indywidualnym w pięknym stylu wygrał wszystkie pojedynki. W turnieju drużynowym wraz z kolegami z Krotoszyna również zajęli pierwsze miejsce.

 

Gratulujemy Zawodnikom i Trenerowi!

 


Zawodnicy LUKS Lubzina

Magdalena Macios brązowa...

Magdalena Macios brązowa...

lista aktualności


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15