WELDON
Polski

Sprzedaż kontenerów

Sprzedaż kontenerów i budynków modułowych

 

Sprzedaż kontenerów i budynków to jeden z obszarów działalności spółki Weldon. Poza projektowaniem, produkcją kontenerów i budynków modułowych, sprzedaż kontenerów to ważna cześć współpracy z naszymi odbiorcami.

 

Zakup kontenera produkcji Weldon zawsze poprzedzony jest wcześniej przygotowaną ofertą handlową, zawierającą szczegóły techniczne kontenera, opis poszczególnych jego elementów oraz rysunek przyziemia.

 

Bogate portfolio, wyprodukowanych i sprzedanych kilku tysięcy kontenerów, szeregu budynków modułowych, budynków biurowych, szkół z kontenerów, przedszkoli, czy zapleczy sportowych oraz kontenerów wykorzystywanych przez renomowane przedsiębiorstwa budowlane na terenie Europy, jest gwarancją zakupu obiektów najwyższej jakości, opartych na praktycznych, sprawdzonych rozwiązaniach.

 

Zakup kontenera opartego na rozwiązaniach Weldon, to skorzystanie z naszej najlepszej wiedzy. Oferta kontenerów obejmuje pojedyncze moduły - kontenery, różnego typu, w wybranych konfiguracjach i wyposażeniu, aż po osiedla mieszkalne. W sprzedaży oprócz kontenerów mieszkalnych czy sanitarnych, oferujemy kontenery techniczne dedykowane dla infrastruktury energetycznej i informatycznej.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem kontenera, bądź rozważacie jego zakup, poszukujecie najlepszego dla siebie wariantu, najlepszej konfiguracji, prosimy o kontakt z działem handlowym. Wystarczy zatelefonować lub napisać maila, a my przygotujemy indywidualną ofertę dla Państwa.

 

Maszy pytanie ?

Zadzwoń lub napisz do nas!

tel. 697 770 088

mail: sprzedaz@weldon.pl


 

Weldon Sp. z o.o.

39-102 Brzezówka 90A

tel. +48 14 64-66-702 do 706

Ocynkownia Dębica

39-200 Dębica, ul. Metalowców 25

tel. + 48 14 670-48-15